OnlineAppointment Doktorunuza danışın Sanal Burun Tasarımı

Hakkımda

1972 Almanya'da ikiz kardeşlerden biri olarak dünyaya geldim.

5 yaşında Türkiye'ye dönüş yaptık. İlk-orta ve lise öğrenimimi Zonguldak'ta yaptım.

Teknolojiye ve sanata meraklı bir çocukluk dönemi geçirdim. Evdeki teknolojik aletleri bozma, kırma ve yeniden yapma, eşyaları açma ve şekil verme konuları, imkanların kısıtlılığı sebebiyle ilgimizi çeken tek oyundu.

Tıp eğitimi mi 1996-2004 yıllarında tamamladım. İlk olarak 1996 yılında Çukurova Tıp Fakültesi'ne başlayıp, dönemi ikincilikle bitirdim. Yine aynı dönemde tekrar Üniversite sınavına hazırlanıp 1997 yılında Hacettepe TıpFakültesi'ne geçerek tıp doktoru ünvanını aldım.

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi 'ni, Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak 2003 yılında uzman oldum. Uzmanlık sonrası 2 yıl Vakıf Gureba Hastanesinde KBB uzmanı olarak çalıştım.

2005 yılından itibaren özel bir hastanede part-time/muayenehane olarak çalışmakta, çeşitli anlaşmalı hastanelerde operasyon yapmaktayım. Avrupa Meslek Yüksekokulu'nda öğretim görevlisi olarak çalışmaktayım.

Asistanlık döneminde ilgi duymaya başladığım yüz estetiği alanlarında çok sayıda toplantı, kurs, workshoplara katıldım. Dünyanın yüz estetiği alanında önde gelen cerrahların ameliyatlarını izleyip, yerli ve yabancı kongrelere katılarak yenilikleri takip etmekteyim.

Avrupa Facia-Plasti derneğine üye, iyi derecede ingilizce ve Almanca bilmekteyim. Hobilerim arasında bilgisayar programları, santranç, araba yarışları ve cross motorlar yer almaktadır.

Sevgiler.